Informacje

Producenci

Najczęściej kupowane

Marki Jest 32 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 32 elementów
 • 8in1

  8in1 to marka premium stworzona po to, aby zaspokajać potrzeby psów i ich właścicieli na całym świecie. Filozofia opiera się na ośmiu kluczowych wartościach odzwierciadlających troskę o dobre samopoczucie i szczęśliwe życie zwierząt towarzyszących. 

  8in1 to marka w 100% poświęcona zapewnianiu dobrego samopoczucia zwierząt. Motto 8in1 "Kochamy zwierzęta, szanujemy ich naturę" odzwierciedla miłość do zwierząt oraz troskę o ich szczęście i zdrowie. 

 • Acana

  Jesteśmy dystrybutorem jakości, najwyższych standardów, pewności i zaufania. Już od 17 lat Acana Polska zapewnia Miłośnikom zwierząt dostęp do wysokiej klasy, różnorodnych artykułów dla psów i kotów. Zwierzęta są naszą pasją, dlatego pragniemy zaoferować im i ich Właścicielom bezkonkurencyjne i wyjątkowe produkty.

 • Barry King

  Barry King

 • Beaphar

  Nasi pupile to nie tylko zwierzęta. Są naszymi towarzyszami, przyjaciółmi i naszą rodziną. W Beaphar wierzymy, że zasługują one na najlepszą opiekę i dlatego zawsze będziemy starali się dostarczać nasze produkty do największej liczby klientów. Chcemy, aby wszystkie zwierzęta domowe i ich rodziny miały dostęp do wysokiej jakości, niedrogich, godnych zaufania produktów zdrowotnych, pielęgnacyjnych
  i odżywczych.

 • Brit

  Profilaktyka przez żywienie - to główna zasada, którą spełniają starannie skomponowane karmy Brit Care. Wiemy, że zwierzęta domowe są w równym stopniu jak my sami narażone na stres i poważne choroby, dlatego z miłości do nich opracowaliśmy unikalną recepturę, opartą na wyselekcjonowanych składnikach. Wierzymy, że odpowiednia dieta ma ogromne znaczenie dla zdrowia i kondycji naszych czworonożnych przyjaciół. Stąd w karmach Brit znajdziecie tylko to, co najlepsze: wysokiej jakości mięso, ryby, warzywa i owoce, zioła oraz składniki funkcjonalne.

 • Certech

  CERTECH jest liderem w produkcji wyrobów zoologicznych w Polsce, a produkty pod marką Super Benek sprzedają się również w wielu krajach Europy. Doskonale kojarzone są także pozostałe nasze wyroby: Super Beno, Natural-Vit, Miluś i inne, dzięki którym jesteśmy w stanie zaoferować klientom kompleksowe wsparcie w opiece nad ich pupilami.

 • DermaPharm

  DermaPharm - miejsce, gdzie powstają profesjonalne produkty dla czworonożnych Przyjaciół. Opracowują je naukowcy różnych dziedzin: lekarze weterynarii, kosmetolodzy, dietetycy, chemicy. Łączy ich wspólna pasja - zwierzęta.

 • Dolfos

  PETS DOLFOS jest polską firmą produkującą preparaty dla zwierząt towarzyszących. Istniejemy na rynku od wielu lat, proponując Państwu wysokiej jakości produkty opracowane przy współudziale specjalistów z zakresu żywienia zwierząt, lekarzy weterynarii i technologów.

  Produkty, które oferujemy, wytwarzamy z najlepszych dostępnych surowców, gwarantując ich maksymalne przyswajanie: witamin, makro- i mikroelementów w formach nieorganicznych i organicznych, aminokwasów, enzymów, ekstraktów i probiotyków.

 • Dr Seidel

  Polski producent preparatów do pielęgnacji dla zwierząt. W swojej ofercie posiada min. szampony, smakołyki, suplementy diety, preparaty przeciw pchłom i kleszczom.

Pokazuje 1 - 12 z 32 elementów

Śledź nas na Facebooku